Djelatnik u fotokopiraoni i foto studiju (m/ž) – Varaždin

Rok prijave: 30.04.2019.

Studio Nuvola nudi fotografske usluge te usluge fotokopiranja i ispisa. Ponuda naših usluga nedavno je proširena i na izradu naljepnica, a u planu je i daljnje širenje palete naših usluga. Imamo potrebu za djelatnikom (m/ž) za rad u studiju koji će obavljati poslove fotokopiranja, ispisa, fotografiranja i izrade fotografija. Za ispunjenje uvjeta važno nam je da ste komunikativni u radu sa strankama te da dobro vladate radom na računalu (Windows, Excel, Word, E-mail). Nije nužno imati iskustvo u radu s fotokopirnim uređajem s obzirom da se isto vrlo brzo nauči. Od kandidata očekujemo osnovno znanje u radu s Adobe Photoshop programom (rad s layerima, crop, resize)

Opis posla:

Traži se djelatnik (m/ž) za rad u studiju u Varaždinu, a koji će obavljati slijedeće poslove:

– fotokopiranje i ispis

– fotografiranje u studiju

– obrada (Adobe Photoshop) i print fotografija

– rad u Word i Excel programu

– otprema i pakiranje robe

Uvjeti:

– odlično snalaženje u radu s računalom (Windows 7 i 8, E-mail, Word, Excel)

– osnove obrade fotografija u Adobe Photoshop (resize, crop, print)

– izražene organizacijske i prezentacijske vještine, komunikativnost

  • Stručna sprema: SSS
  • Potrebne godine iskustva: –
  • Jezici: –
  • Vozačka dozvola: –
  • Vještine: Adobe Photoshop, Word, Excel, Internet

Što nudimo:

– ugodno radno okruženje

– fiksno radno vrijeme bez prekovremenih sati

– redovnu isplatu plaće

Molbu i životopis dostaviti do 30.04.2019. na:

E-mail: studio@nuvola.hr  ili na adresu

Nuvola studio, Tome Blažeka 3, Varaždin